Ogłoszenie:

Konsultacje medyczne na astmę

dodano: 2017.07.18 ważne do: 2017.10.16 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:
Astma jest przewlekłym zapaleniem dróg oddechowych w płucach. Błona śluzowa w płucach jest stale poirytowana i drogi oddechowe są od czasu do czasu zwężone. To dlatego, że płuca astmatyków są bardziej wrażliwe na pewne bodźce, takie jak dym, roztocza, zwierzęta i spaliny. Bodźce te mogą powodować uciążliwe objawy.

Niewielki zapalenia płuc jako reakcja na bodźce zewnętrzne mogą powodować objawy astmy. Mięśnie w drogach oddechowych zwężają się a błon śluzowe produkują więcej śluzu. Powoduje to zwężenie dróg oddechowych. Duszności, świszczący, krotki oddech, kaszel i trudności w oddychaniu są znane jako objawy. Choć astma jest chorobą przewlekłą, astmatycy nie mają przez cały czas objawów astmy. Objawy mogą znikać nawet na kilka tygodni. Kiedy objawy znacznie wzrastają, mówimy o ataku astmy.

Przyczyna astmy jest wciąż niejasna. Badania wskazują, że istotną rolę odgrywają tu dziedziczność i wrażliwość na alergie. Choroba nie jest jeszcze uleczalna. Istnieje wiele leków łagodzących objawy astmy. Leki rozszerzające oskrzela i przeciwzapalne zapewniają rozszerzenie dróg oddechowych i zahamowanie stanu zapalnego. Leki na astmę są często podawane w postaci inhalatora, aby lek bezpośrednio dostał się do płuc, aby one mogły wykonywać swoją pracę. Przy odpowiednim leczeniu dolegliwości można w miarę normalnie żyć z astmą.

Więcej na stronie

http://diety1.blog.pl/
Kontakt
Faktor
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.