Ogłoszenie:

Stolarz (prefabrykaty) od zaraz, 2200 euro netto

dodano: 2018.05.16 ważne do: 2018.08.14 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Numer ref. CS/BE/042018
ZADANIA:
Do zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku należy montaż drewnianych szalunków na odstawie rysunku technicznego. Całoroczna praca na hali.
WYMAGANIA:
Jeśli posiadasz doświadczenie jako stolarz budowlany z pewnością poradzisz sobie z obowiązkami na tym stanowisku! Mile widziane, jeśli posiadasz samochód, którym możesz wyjechać do Belgii.
OFERUJEMY:
Masz zagwarantowane stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji, stawkę 14,97 euro brutto na godzinę oraz nadgodziny płatne 150%. Dodatkowo oferujemy trzynastą pensję w roku oraz pakiet prywatnej opieki medycznej. Zarobki około 2000-2200 euro na rękę.
Kontakt
KS Service
woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności