Ogłoszenie:

Opieka nad Seniorem

dodano: 2018.01.08 ważne do: 2018.01.22 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:

PODOPIECZNY: Imię i nazwisko: Kay  

Adres:  Lalendorf /Niemcy/ od 1 stycznia na 1 miesiąc praca- 1 miesiąc przerwa/ ważne prawo jazdy/ stawka 1150 euro / Pani lubiąca zwierzęta

 

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:

Wiek:  60 lat                      Wzrost:  192 cm                                   Waga:  90 kg

Podopieczny ma problemy z poruszaniem się – porusza się przy asekuracji, poza domem korzysta z wózka inwalidzkiego, po domu chodzi o kulach – należy uważać by się nie przewrócił. Stan psychiczny zachowany, cierpi na częściową inkontynencję. Choruje na stwardnienie rozsiane. Terapie: drenaż limfatyczny, joga.

Obowiązki:

Opiekunka pomaga w czynnościach higienicznych, przy ubieraniu, kremowaniu, możliwe, że senior przebudzi się w nocy. Gospodarstwo domowe prowadzi jedynie podczas nieobecności czynnej zawodowo żony – kiedy żona jest w domu ona prowadzi dom.

Dodatkowe informacje:

Podopieczny mieszka z żoną i synem (który na dniach się wyprowadza od rodziców) w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekunki osobny pokój z łazienką, dostęp do Internetu. Czas wolny 2,5h dziennie + umowa, pomoc koordynatora, wyżywienie, transport.

Kontakt
Pflege mit Herzen
ul. Wielka Odrzańska 28a, 70-535 Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.