Ogłoszenie:

Pracownik produkcji

dodano: 2017.09.01 ważne do: 2017.11.30 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
PRACOWNIK PRODUKCJI
LOKALIZACJA: OCIĄŻ, między Kaliszem a Ostrowem Wielkopolskim

OFERUJEMY:

• Autobus firmowy dla pracowników grupy Com.40
• Kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.
• Pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym.
• Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełen etat.
• Możliwość rozwoju zawodowego.

ZADANIA:

obsługa linii produkcyjnych, prace pomocnicze lub prace magazynowe.

NASZE WYMAGANIA:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
• Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.
• Umiejętność obsługi komputera – mile widziana.
• Predyspozycje do prac mechanicznych – mile widziane.

Kandydatów, którzy zdecydują się na złożenie aplikacji, zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na adres: @

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.
Kontakt
Correct K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp. k.
Ociąż, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności