Ogłoszenie:

Zatrudnimy samodzielna księgową/księgowego - pełny etat

dodano: 2017.08.05 ważne do: 2017.10.04 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Biuro rachunkowe SigmaPARTNER Sp z o. o.
poszukuje osób na stanowisko:
SAMODZIELNY KSIĘGOWA/KSIĘGOWY
(Cały etat)

Miejsce pracy:  Luboń obok Hotelu MAX (ul. Przy Autostradzie 9  / dojazd bus:  610, 616, 611, )
Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za pełną obsługę księgową Spółek z o. o.
  • odpowiedzialność za poprawność prowadzonej dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi Spółek.
  • Odpowiedzialność za rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS
  • odpowiedzialność za przygotowywanie niezbędnych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej (prowadzenie ksiąg handlowych) – warunek konieczny
  • doświadczenie zawodowe w zakładaniu Sp. z o. o
  • rejestracja i aktualizacja danych firm w KRS, GUS, US
  • załatwianie różnych spraw urzędowych i formalnych
  • znajomość pracy w systemie  Optima
  • kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów księgowych
  • praktyczna znajomość prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy
  • dobra znajomość MS Office
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie, do wyboru: umowę o pracę lub kontrakt cywilnoprawny
  • elastyczne godziny pracy,
  • sympatyczną atmosferę w rozwijającej się firmie
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szansę rozwoju zawodowego i osobistego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres:  biuro@sigmapartner.pl
w temacie proszę napisać: praca w księgowości.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt
SigmaPartner sp. z o.o.
ul. Przy Autostradzie 9, 62-030 Luboń, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności