Ogłoszenie:

Wejście na Kilimandżaro - tylko z adventure24

dodano: 2018.06.14 ważne do: 2018.08.13 wyświetleń: 37
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Niezwykła oferta agencji podróżniczo-trekinowej Adventure24 to wyjątkowa okazja na spełnienie swoich marzeń. To właśnie gwarancja na największą przygodę w Twoim życiu oraz wiele niezapomnianych chwil, którymi będziesz mógł się dzielić z najbliższymi. Jeśli wyzwania nie stanowią dla Ciebie najmniejszego problemu, a tegoroczne wakacje chcesz spędzić w niekonwencjonalny sposób, koniecznie zajrzyj do specjalnie przygotowanej oferty. Na ofertę agencji składają się między innymi:
- wyprawy górskie;
- wyjazdy wspinaczkowe oraz turystyczno-krajoznawcze;
- szkolenia przygotowujące do zdobywania szczytów;
- wyprawy integracyjne i wiele innych.
Dzięki wykwalifikowanej ekipie instruktorów oraz przewodników, otrzymasz wsparcie i pomoc podczas trwania Twojej przygody. Adventure24 zatrudnia jedynie wykwalifikowane i licencjonowane osoby. Bez obaw – nie będzie żadnego problemu ze zdobyciem Kilimandżaro, zwiedzeniem Peru, Meksyku, Indonezji czy podziwianiem piękna Himalajów. Adventure24 to możliwość dotarcia w najpiękniejsze zakątki świata, które zostaną w Twojej pamięci na zawsze. Koniecznie zapoznaj się z nadchodzącymi wyprawami organizowanymi przez Adventure24. Między innymi, już wkrótce będziesz mógł odważyć się na wejście na Kilimandżaro: https://www.adventure24.pl/kilimandzaro-5895-m-n.p.m.-2-dni-safari-korona-ziemi
Kontakt
Adventure24
Gliwice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.