Ogłoszenie:

Kamera cyfrowa Canon

dodano: 2017.08.05 ważne do: 2017.11.03 wyświetleń: 54
Szczegóły ogłoszenia:
Kompaktowa kamera wyposażona w obiektyw z 32-krotnym zoomem oraz funkcją zaawansowanego zoomu nawet 57x. Zapewnia wysokiej jakości nagrania w rozdzielczości Full HD zapisywane na uniwersalnych kartach SDHC/SDXC. Model ten wyróżnia też wysoka jakość dźwięku, dopasowywanego do nagrywanej sytuacji.
Bezproblemowe nagrywanie i udostępnianie
Duży, jasny pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm zapewnia prostą, intuicyjną obsługą opuszkami palców, a lekka, kompaktowa konstrukcja umożliwia komfortowe nagrywanie.
Doskonała jakość
Szeroka gama zaawansowanych technologii zapewnia zachwycającą jakość wideo w rozdzielczości Full HD - niezależnie od tego, co nagrywasz. Kamera jest wyposażona w zaawansowany obiektyw z 57-krotnym zoomem umożliwiający nagrywanie odległych szczegółów z automatyczną funkcją pomocy w kadrowaniu przy powiększaniu, która utrzymuje obiekt w kadrze, oraz inteligentną stabilizację obrazu automatycznie przeciwdziałającą drganiom kamery i zapobiegającą rozmyciom obrazu.
Doskonały dźwięk
Funkcja wyboru scen audio wybiera jeden z 5 trybów i automatycznie optymalizuje ustawienia dźwięku, dopasowując je do danej sceny, dzięki czemu filmy brzmią tak dobrze, jak wyglądają.
Więcej na http://tc.tradetracker.net/?c=13714&m=971730&a=265705&r=&u=
Kontakt
Cyfrowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.