Ogłoszenie:

Polski producent okna angielskie

dodano: 2017.10.19 ważne do: 2018.01.17 wyświetleń: 41
Szczegóły ogłoszenia:
Angielski styl cieszy się dużą popularnością na wielu szczeblach, również w stolarce okiennej. Internationale windows group- zajmujemy się produkcją drewnianych okien angielskich, głównie zafascynowani stolarką w stylu angielskim, która jest wzorem godnym naśladowania dzięki wyjątkowej trwałości i jakości okien. Okna angielskie nie tylko są wysokiej jakości, dzięki czemu przez wiele lat służą bezproblemowo, ale również z powodzeniem ozdabiają każdy budynek. Oczarowujący styl angielskich okien drewnianych wooden windows sprawia, że są to wyroby pożądane przez Klientów posiadających wyjątkowy zmysł piękna.

Jeśli chcesz mieć wyjątkowe okna i drzwi, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze- zapraszamy! Odpowiemy na każde pytanie.

Okna timber windows produkowane przez International Windows pozwalają zaspokoić poczucie estetyki, a przy tym zapewniają komfort użytkowania.

Zachęcamy do kontaktu!
Kontakt
International windows group Fabryka okien i drzwi drwenianych
ul. Ul. Targowa 16, 08-304 Jabłonna Lacka, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.