Ogłoszenie:

Najlepsza pasta do rąk na rynku - tylko na Soko.pl

dodano: 2018.06.21 ważne do: 2018.08.20 wyświetleń: 34
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dreumex to wyjątkowa firma, która produkuje i dostarcza na rynek europejski, jedne z najlepszych, specjalistycznych środków czystości. Dostępne w ofercie sklepu internetowego Soko.pl, produkty tej niezwykłej marki, to gwarancja czystości dla każdego – klienta biznesowego, jak i indywidualnego. Niezwykład receptura pasty, powstała z myślą o ochronie środowiska. Bezpieczna, nie tylko ochroni dłonie jej użytkowników, ale również zadba o ich pielęgnację. W ofercie można znaleźć między innymi wysokiej jakości pastę Dreumex Expert, która poradzi sobie ze zmyciem trudnych zabrudzeń oraz wersję Special, która nie zawiera rozpuszczalnika. Oprócz pasty do rąk, w ofercie sklepu Soko można znaleźć takie produkty jak:

- Dreumex Clear – żel do mycia rąk bez mikrogranulek o bardzo dużej sile działania;
- Dreumex Eco – żel nie zawierający rozpuszczalniki i mający minimalny wpływ na ekosystemy wodne;
- Dreumex Soft – płynne mydło w kremie, które pieni się obficie i wytwarza przyjemny zapach.

Wszystkie środki czystości dostępne na Soko.pl to gwarancja czystości oraz bezpieczeństwa w ich użytkowaniu. Każda propozycji pojawiająca się w ofercie sklepu, występuje w paru różnych pojemnościach, aby bez problemu odpowiedzieć na zapotrzebowania danego klienta. Już dziś zajrzyj na stronę http://soko.pl/produkty/dreumex i znajdź specjalistyczny środek, który będzie odpowiedzią na Twoje zapotrzebowanie.
Kontakt
Soko
Pruszków, cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.soko.pl
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.