Ogłoszenie:

Autoklaw Yeson - najlepszy wybór

dodano: 2018.06.19 ważne do: 2018.08.18 wyświetleń: 32
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Autoklawy marki Yeson to gwarancja najwyższej jakości, za niezwykle rozsądną cenę. Wyjątkowe sterylizatory kosmetyczne przeznaczone są dla wszystkich gabinetów stomatologicznych, salonów kosmetycznych, nawet studiów tatuażu, gdzie bez sterylizacji narzędzi nie da się obejść. Autoklaw klasy B marki Yeson, spełnia wszelkie wymogi stawiane współczesnym sprzętom medycznym. Już dziś zapoznaj się z ofertą sklepu Yeson.eu, w którym znajdziesz takie modele tych urządzeń jak:

- Autoklaw z serii 3PV o pojemności 8 litrów – idealny dla gabinetów stomatologicznych oraz lekarskich. Posiada pięć gotowych programów pracy, dzięki czemy bez problemu będzie sterylizował narzędzia opakowane, nieopakowane, a także bawełnę. Jest bardzo łatwy w obsłudze oraz stosunkowo nieduży. Posiada Europejski certyfikat CE, 24 miesięczną gwarancję;

- Autoklaw serii E o pojemności 12 litrów – posiadający aż siedem programów pracy w tym program definiowany przez użytkownika, sprawdzi się idalnie dla wymagających właścicieli gabinetów stomatologicznych, lekarskich, a nawet kosmetycznych. Wyposażony w automatyczną blokadę drzwi, duży, cyfrowy wyświetlacz, a co więcej drukarkę termiczną z wejściem USB jest dobrą inwestycją dla każdego szanującego się przedsiębiorstwa;

- Autoklaw z serii G o pojemności 18 litrów – zgodny z wszystkimi standardami CE oraz ISO, dedykowany jest do wykorzystywania w salonach kosmetycznych, tatuażu, gabinetach lekarskich, czy stomatologicznych. Posiada wbudowany wyświetlacz LCD, a także drukarkę termiczną z portem USB.

Bogata oferta sklepu Yeson, pozwoli Ci wybrać odpowiednie urządzenie, do Twoich zapotrzebowań. Autoklaw klasy B to jedne z najbardziej zaawansowanych urządzeń, dostępnych obecnie na rynku. Wejdź na https://yeson.eu/pl/c/Autoklawy/1 i zapoznaj się z wyjątkową ofertą Yeson.
Kontakt
Yeson
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.