Ogłoszenie:

Regały półkowe

dodano: 2018.09.30 ważne do: 2018.12.29 wyświetleń: 53
99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zajmujemy czołowe miejsce pośród producentów systemów składowania oraz rozwiązań w przemyśle magazynowym. Nasza praca to również sprzedaż regałów metalowych w wielu krajach, a przede wszystkim regałów półkowych z oryginalnym systemem Super 1-2-3.

Nasze regały paletowe produkujemy z najlepszej jakości materiałów, które zawsze potwierdzane są uznanymi atestami. Do wytwórstwa używamy najlepszej, zimno giętej stali cynkowanej.

W naszej ofercie mamy m.in antresole oraz metalowe regaly magazynowe.

Antresole są produktem, który pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. To dzięki oszczędności miejsca na parterze i odkładania towarów na dwóch lub trzech poziomach.

W ofercie mamy także regały mobilne, są one najczęściej używane przy archiwizacji dokumentów. Są to regały dostosowane są do składowania i porządkowania skoroszytów oraz opakowań zbiorczych. System wykorzystywany jest także do magazynowania towarów ładowanych ręcznie.

Artykuły Metalsistem są rozpoznawalne oraz doceniane przede wszystkim ze względu na ich nowoczesność i jakość wykonania.

Więcej na:
https://metalsistem-cbtc.pl/regaly-polkowe
Kontakt
Metalsistem-cbtc producent regałów półkowych
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.