Ogłoszenie:

Sterylizator kosmetyczny - Yeson.eu

dodano: 2018.09.27 ważne do: 2018.12.26 wyświetleń: 70
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Sterylizator kosmetyczny serii 3PV 8l, należy do jednego z wielu modeli autoklawów, jakie dostępne są w wyjątkowej ofercie dystrybutora Yeson. Przeznaczone dla gabinetów stomatologicznych, kosmetycznych, a także medycznych, stanowią niezbędną podstawę ku utrzymania odpowiedniej higieny w danym zakładzie.
Autoklawy klasy B, znajdujące się w ofercie sklepu Yeson to gwarancja niezawodności oraz najwyższej jakości za niezwykle rozsądną cenę. Sterylizator kosmetyczny umożliwia zabicie niemal każdego rodzaju bakterii, wirusa, czy też drobnoustrojów znajdujących się na poddanych sterylizacji narzędziach. Bez obaw - autoklawy dostępne na Yeson.eu, należą do jednych z najbardziej zaawansowanych sprzętów na rynku. Dlatego też, bez problemu można sterylizować w nich narzędzia wykonane z różnych materiałów.
Sprzęt medyczny znajdujący się w ofercie sklepu Yeson to przede wszystkim produkty spełniające współczesne wymogi, dotyczące urządzeń medycznych. Koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą, w której oprócz Autoklawów najwyższej klasy, znajdziesz: zgrzewarki, destylarki, myjki ultradźwiękowe. Zajrzyj na stronę: https://yeson.eu/pl/c/Autoklawy/1
Kontakt
Yeson
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: www.yeson.eu
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.