Ogłoszenie:

Myjka ultradźwiękowa Steel UC

dodano: 2018.09.27 ważne do: 2018.12.26 wyświetleń: 46
Szczegóły ogłoszenia:
Myjki ultradźwiękowe to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz zanieczyszczania, które są ciężkie do pozbycia się ze względu na specyfikę czyszczonego przedmiotu. Dostępne w ofercie sklepu Yeson myjki, posiadają pojemność 5 litrów – co oznacza, że pomieszczą większość narzędzi, nieco mniejsze mechanizmy, a także innego rodzaju przedmioty. Obudowa wytworzona z wysokojakościowej stali nierdzewnej, ma wymiary 240x140x15. Wytwarzane przez urządzenia drgania o częstotliwości 40kHz, rozchodzące się w pojemnym zbiorniku w postaci fal ultradźwiękowych, wpływają na powierzchnię przedmiotu czyszcząc jego najgłębsze szczeliny.
Proponowane przez Yeson urządzenie, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zwykłe wycieranie, szczotkowanie oraz płukanie, nie przynosi odpowiednich efektów. To idealne rozwiązanie na każdy rodzaj zabrudzeń. Aby zapoznać się z dokładnymi informacjami dotyczącymi myjki, zajrzyj na stronę pod adresem http://yeson.eu/pl/c/Myjki-ultradzwiekowe/4
Kontakt
Yeson
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: www.yeson.eu
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.