Ogłoszenie:

POZWOLENIA ZINTEGROWANE RAPORTY ŚRODOWISKOWE USŁUGI EKOEXPERT BIAŁYSTOK

dodano: 2017.03.22 ważne do: 2019.08.26 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:

Doradcy środowiskowi z EkoExpert pomogą Państwu w określeniu zakresu obowiązków środowiskowych, które należy spełnić w związku z prowadzeniem firmy. Doradcy środowiskowi z EkoExpert przygotowują zbiorcze zestawienia informacji o korzystaniu ze środowiska, wyliczają wysokość opłat za korzystanie ze środowiska, ustalają wysokość stawek za korzystanie ze środowiska oraz sporządzą wszelkie wymagane przepisami prawa dokumenty: raporty środowiskowe, sprawozdania, wnioski o pozwolenia zintegrowane i inne pozwolenia sektorowe. Eksperci środowiskowi odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania dotyczące obowiązków środowiskowych, które dotyczą prowadzonej przez Państwa działalności oraz przybliżą Państwu terminy na złożenie poszczególnych sprawozdań w 2017r.
 EkoExpert realizuje usługi ekologiczne na rzecz firm z powodzeniem od ponad 10 lat. Nasi Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie wszelkich obowiązków środowiskowych, jakie należy spełnić w firmie. Prowadzimy szkolenia dla osób  odpowiedzialnych za przygotowywanie dokumentów oraz wspieramy funkcjonowanie firm w obszarze ochrony środowiska.  Szczegóły oferty usług środowiskowych dla firm dostępne są pod adresem http://www.ekoexpert.com.pl oraz bezpośrednio u naszych doradców środowiskowych. Umów się na spotkanie i zagwarantuj swojej firmie zgodne z prawem funkcjonowanie.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.