Ogłoszenie:

SZKOLENIA EKOLOGICZNE DLA FIRM WSPÓŁPRACA DORADZTWO EKOEXPERT BIAŁYSTOK

dodano: 2017.06.02 ważne do: 2018.07.22 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Firma szkoleniowa  EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. przygotowuje oraz realizuje praktyczne szkolenia o tematyce środowiskowej.  Firma z długoletnim doświadczeniem oraz sukcesami zarejestrowana w bazie firm szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku.
Szkolenia ekologiczne realizowane przez firmę EkoExpert mają praktyczny charakter, pozwalają zapoznać się z najnowszymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska oraz wdrożyć procedury pozwalające wypełniać obowiązki z zakresu ochrony środowiska . Przykładowe zagadnienia będące tematem szkolenia:
- efektywność energetyczna
- odnawialne źródła energii
- gospodarka odpadami
- przydomowe oczyszczalnie ścieków
- obowiązki firm w zakresie ochrony środowiska
- opłaty produktowe, opłaty środowiskowe
- finansowanie projektów ekologicznych.
Oferta szkoleniowa  z zakresu ochrony środowiska w firmie opracowywana jest  na podstawie zgłaszanych potrzeb oraz indywidualnych ustaleń z  Klientem.  EkoExpert jest beneficjentem programów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń oraz  kontaktu telefonicznego 857444460. Stworzyliśmy dla Państwa możliwość  składania zapytań również za pośrednictwem formularza na stronie http://www.ekoexpert.com.pl
 
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.