Ogłoszenie:

Dom z linią brzegową Sucholaski gm. Wydminy

dodano: 2017.03.10 ważne do: 2018.03.05 wyświetleń: 28
348 750 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
  1. Na sprzedaż dom z linią brzegową położony we wsi Sucholaski w gminie Wydminy, nad jeziorem Wydmińskim. Budynek mieszkalny o powierzchni 157,8m2 - parterowym z zagospodarowanym poddaszem, przyziemie: garaż na 2 samochody - parter: kuchnia, pokój, 2 łazienki, sauna, pomieszczenie biurowe - poddasze: kuchnia, łazienka z wc, 3 pokoje - ciepła woda na bojler, ogrzewanie elektryczne, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Położony na działce o powierzchni 1199m2. Ze wsi 40 minut do Ełku, 20 minut do Giżycka.
Atrakcje: Do Safari i wyciągu narciarskiego w Okrągłym jedynie 20km. Park Wigierski - 80km, Biebrzański Park Narodowy - 90km
Media na działce: woda, prąd, kanalizacja.

Położenie nad jeziorem sprzyja uprawianiu sportów wodnych oraz wędkowaniu.
Wyjątkową atrakcją są strusie hodowlane na farmie znajdującej się w pobliżu. 


Na sprzedaż również dwie działki o powierzchni:
  • 1084m2 w cenie 283 770zł zabudowana budynkiem gospodarczym o pow. ok. 42m2, który może służyć np. jako warsztat (lub po adaptacji jako letniskowy) budynek składa się z parteru i poddasza, posiada masywne fundamenty, dach dwuspadowy pokryty dachówką, na podłodze płytki, instalacja elektryczna, przydomowa oczyszczalnia ścieków - Na działce znajduję się 25 metrowy pomost.
 
  • 1121m2 w cenie 173 755zł działka budowlana niezabudowana kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach: 42x24. Lekko pochyła w stronę jeziora leżącego na terenie Pojezierza Ełckiego na pograniczu z Krainą Wielkich Jezior Mazurskich, w dorzeczu rzeki Gawlik - dopływu Ełku. Na jeziorze na wysokości wsi znajduje się duży półwysep, który tworzy zatokę z niewielką porośniętą lasem Wyspą Miłości.
Zapraszamy do zakupu jednej działki lub całego kompleksu.
Prowizję biura pokrywa sprzedający.
Kontakt
mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
ul. Orzeszkowej 30/2, 19-300 Ełk, woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.