Silveris – kolczyki, bransoletki, łańcuszki od najlepszych projektantów

51 PLN

Zdjęcia:

Województwo: lubelskie
Firma: Silveris
Powiat: świdnicki
Miejscowość: Świdnik
E-mail: kontakt@silveris.pl
Telefon: 732022226
Strona WWW: http://silveris.pl
   
dodano: 2018.10.11
ważne do: 2019.01.09

Szczegóły ogłoszenia:

Szukasz nietypowej srebrnej biżuterii? Mamy ją dla Ciebie! W ofercie sklepu internetowego Silveris znajdziesz stylową i elegancką srebrną biżuterię, w tym: srebrne zawieszki, łańcuszki, broszki, kolczyki i bransoletki. W ofercie posiadamy biżuterię z kamieniami naturalnymi oraz cyrkonią.

Polecamy bransoletki i łańcuszki z naturalnymi kamieniami dopasowanymi do Twojej osobowości. Wybierz łańcuszki z wyjątkowym onyksem, malachitem, opalem, agatem czy turkusem. W Silveris znajdziesz również ekskluzywną biżuterię Noc Kairu czy Piasek Pustyni.

W Silveris jesteśmy prawdziwymi pasjonatami srebrnej biżuterii (oraz|a także) naturalnego piękna, dlatego nasza biżuteria to wysokiej jakości srebro oraz naturalne kamienie. Przygotowaliśmy biżuterię na specjalne okazje: bale, bankiety czy imprezy okolicznościowe oraz na co dzień – do pracy, szkoły czy galerii handlowej.

Silveris to wyjątkowa srebrna biżuteria właśnie dla Ciebie! Zobacz naszą galerię biżuterii i wybierz tę broszkę lub ten łańcuszek, który najbardziej pasuje do Twojej osobowości.